Tā spēlēt nevar, pēc Arsenal zaudējuma Braitonai saka Arteta.

Mikels Arteta, Arsenal menedžeris, pārmeta savus spēlētājus par nespēju uzņemties personīgo atbildību par sakāvi Braitonas un Hovas Albionai.

Lielgabalnieki šodien (9. aprīlī) Premjerlīgā uzņēma Brighton, mēģinot atspēlēties no zaudējuma ar 3:0 pret Crystal Palace. Savukārt Grehema Potera komanda Emirates stadionā uzvarēja ar 2:1, neskatoties uz vājo sniegumu.

Arteta pauda neapmierinātību ar savas komandas nespēju pēc spēles atgriezties spēlē. Football.london citē viņu:

Mēs radījām aukstu vidi, kurā nejutāmies ērti, taču bija par vēlu to mainīt. Bija brīnišķīgi atteikties padoties, bet bija par vēlu.

Spāņu taktiķis piebilda:

Mēs pavadījām pārāk daudz laika, skatoties viens uz otru, tā vietā, lai uzņemtos atbildību un darītu to, kas mums jādara. Tas nav veids, kā jums vajadzētu spēlēt.

Arsenāls atkal paklupa cīņā par labāko 4

Arsenāls šajā sezonā ir cīnījies, lai gūtu vārtus konsekventi, un viņu nedisciplinētība uzbrukumā atkal bija redzama pret Braitonu. Spēles laikā lielgabalnieki izdarīja 20 metienus, bet tikai četri bija trāpīti. Tikmēr Potera komandai bija astoņi metieni, no kuriem trīs bija precīzi, bet divi tika gūti vārtos.

28. minūtē Braitonas spēlētājs Leandro Trossards guva vārtus pēc Enoka Mvepu sitiena, raidot bumbu augšējā stūrī. Mvepu guva vārtus pēc pārtraukuma, raidot pusi no sitiena garām Āronam Ramsdale.

Pēc abiem vārtiem Arsenālam bija iespēja gūt vārtus. Gabriela Martinelli vārtu guvumu pirmajā puslaikā noraidīja VAR, un viņa komanda tajā pašā spēles gājienā divas reizes pēc pārtraukuma trāpīja pa pārliktni.

Mārtina Odegara tālmetiena pūles novirzīja Deniju Velbeku un apspēlēja Robertu Sančesu, gūstot vārtus, un galu galā viņi izvirzījās vadībā. Vārti, kas tika gūti 89. minūtē, bija tikai mierinājums lielgabalniekiem, kuri tika pieveikti otro reizi pēc kārtas.

Tikmēr Braitona uzvarēja pirmo reizi savās pēdējās astoņās līgas spēlēs.

Arsenal joprojām ir piektajā vietā Premjerlīgā pēc zaudējuma un Tottenham Hotspur ar 4:0 sagrāva Aston Villa. Spurs ir iekarojuši Arsenal, kuram ir spēle, un tagad ir trīs punkti ceturtajā vietā.